Realizacja


TWÓJ POMYSŁ

Wszystko zaczyna się od idei. Masz pomysł ale nie wiesz jak go wykonać? Brakuje Ci specjalistycznych maszyn i urządzeń? Przedstaw nam swoją wizję a my wcielimy ją w życie. Wyślemy do Ciebie naszego specjalistę który zbierze wszystkie niezbędne wymiary oraz informacje i na miejscu przedstawi możliwe rozwiązania aby twoja wycinana laserowo barierka, brama lub ogrodzenie było jedyne w swoim rodzaju.

Obejrzyj naszą galerię i znajdź inspiracje dla siebie.

 


NASZ PROJEKT

CNC Project
Projekt naszego klienta

Grupa naszych projektantów stworzy dla Ciebie wirtualną wersję Twojego pomysłu, oraz skonsultuje z Tobą powstałą wizję. Razem dopracujemy szczegóły i rozwiążemy problemy. Na tym etapie rodzi się dusza Twojego wycinanego laserowo pomysłu.

 

Przejdź do formularza kontaktowego i napisz do nas!


WYCINANIE, GIĘCIE, FREZOWANIE, SPAWANIE, MALOWANIE

Twój  zaprojektowany pomysł zostaje wdrożony w życie. Nadamy mu formę oraz treść. Wszystko zostanie zrealizowane z pomocą naszych innowacyjnych urządzeń do obróbki CNC.

Laser KIMLA z podajnikiem i magazynem blach, Water Jet (cięcie wodą), frezarka  z automatycznie wymiennymi frezami to tylko niektóre z urządzeń parku maszynowego z którego korzystamy. Wszystkie one dołożą wszelkich starań aby twój pomysł został zrealizowany co do milimetra (a nawet dokładniej).

Zobacz nasze maszyny w akcji:


MONTAŻ

Wiemy jak ciężko jest znaleźć profesjonalną ekipę montażową, dlatego wysyłamy ją do Ciebie razem z naszym produktem.

Barierka wycięta laserowo
Barierka wycięta laserowo

Projekt jest wielkogabarytowy? Brama? Balustrada? A może fasada budynku? Dla nas to nie problem, zapewniamy profesjonalne wsparcie montażowe na terenie województw: Podlaskiego, Mazowieckiego oraz Warmii i Mazur.

 

 

Po więcej inspiracji przejdź do naszej galerii.