Cięcie laserem

CIĘCIE LASEREM BIAŁYSTOK


Cięcie laserem za pomocą wycinarki laserowej firmy KIMLA  o zakresie pola roboczego 2000x4000mm. Umożliwia nam to szybkie i wydajne wycinanie dowolnych kształtów, ze zautomatyzowanym magazynem blach oraz wymiennymi stołami. To prędkość cięcia często decyduje o cenie elementu, im szybciej wycinamy laserem tym cena będzie maleć.


Cięcie laserem Kimla
Wycinanie laserowe jeszcze nigdy nie było tak wydajne.

Wyjątkowo wysokie prędkości podczas cięcia laserem, dochodzące do 5 m/s i przyspieszenie do 6 g bez ograniczania zrywu w połączeniu z układami pomiarowymi o wysokiej rozdzielczości umożliwiają osiągnięcie niespotykanej wydajności i dokładności cięcia.
Różnica w pracy naszego lasera w stosunku do laserów CO² jest szczególnie zauważalna w przypadku blach cienkich do 5mm (a właśnie z takich blach wycinane jest większość elementów dla bram, barierek balustrad czy ogrodzeń. Koszt wycięcia elementu można obniżyć wielokrotnie. Umożliwia to znacznie większa sprawność energetyczna, dochodząca do 30% (w laserach CO2, tylko do 5%) oraz większa koncentracja energii, wynikająca z krótszej długości fali światła.


Cięcie laserem białystok
Pełna kontrola nad laserowym cięciem

Tego typu cięcie laserem posiada wiele atutów, między innymi: doskonałą jakość i wysoką wydajność przy możliwości ich dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.


Szukasz inspiracji? Przejrzyj naszą bogatą galerię. .galeria wycinania laserowego cutdetal

lub skorzystaj z naszego  Kontakt cutdetal formularza kontaktowego i napisz do nas już dziś.